Imunitný systém

ProfiZym

profizym

ProfiZym - zlepší imunitný systém

V tomto článku si predstavíme výrobok ProfiZym. Tento výživový doplnok je určený pre ľudí so zvýšenou záťažou organizmu, ale aj pre tých ktorí potrebujú posilniť imunitný systém (časté ochorenia) a podporiť tvorbu kolagénu v chrupavkách.

Čo je ProfiZym

ProfiZym je enzýmový výživový doplnok obsahujúci komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov, selén a vitamín C. Enzýmy sú zložené bielkoviny, ktoré umožňujú a riadia väčšinu biochemických procesov v organizme. Pre život a zdravie je nevyhnutné, aby v tele boli všetky enzýmy prítomné v dostatočnom množstve a v optimálne funkčnom stave. Dávno predtým, ako sa začali proteolytické enzýmy používať v praxi, používali domorodé kmene v Ázii a v Brazílii ananásovú šťavu na liečbu nehojacich sa rán.

ProfiZym je zložený z 8 enzýmov, vyrobený použitím vysoko koncentrovaných zmesí neživočíšnych enzýmov. Nehrozia preto žiadne riziká známe pri znečistení výrobkov živočíšnymi bielkovinami.

Kedy pomôže Profizym

  • pri športovom a inom zaťažení organizmu
  • pri rekonvalescencii
  • udržiava správnu funkciu imunitného systému v priebehu a po intenzívnom fyzickom výkone
  • prispieva k zlepšeniu imunitného systému

Charakteristika výrobku

Kapsuly sú zložené z rastlinnej želatíny (rastlinná celulóza a voda), bez obsahu ďalších pomocných látok, ktoré môžu zaťažovať tráviaci systém. Forma želatínových kapsúl je šetrná voči použitým enzýmom, nakoľko pri ich výrobe nedochádza k použitiu tak vysokej teploty a tlaku ako pri výrobe tabliet.

Dávkovanie

Dospelí : 2x denne jednu kapsulu, u dospelých pri zvýšenej potrebe max. 3x denne 2 kapsuly

Deti : od 3 do 10 rokov 2x denne 2 kapsuly.

Odporúča sa užívať aspoň pol hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.Užívanie prípravku ProfiZYM Plus vo forme malých kapsúl je vďaka vysokej koncentrácii a aktivite použitých enzýmov jednoduché a komfortné, nakoľko súčasne (v rámci jednej dávky) nie je nevyhnutné užívať väčší počet kapsúl.

Cena a balenia

ProfiZym nájdete v balení po 60, 180, 360 a 540 kapsúl. Cena za balenie 180 kapsúl sa pohybuje niekde na úrovni 70 Eur, 360 kapsúl kúpite v cene približne 138 Eur a 540 kapsúl je cenovo na úrovni 186 Eur. Väčšie balenia samozrejme majú výhodnejšiu cenu.

Upozornenie

  • Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.
  • Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  • Neprekračovať odporúčanú dennú dávku.
  • Skladovať mimo dosahu detí!
  • Skladovať na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote.
  • Neužívať pri známej precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Neužívať pri zníženej krvnej zrážanlivosti alebo u osôb so zvýšenou fibrinolýzou (rozpúšťanie krvných zrazenín).

Kompletné informácie o produkte nájdete v linku : http://www.stada.sk/produkty/detail/profizym_plus_pribalak.pdf

Back to list

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.