rsj services výškové práce

Ako umývať okná vo výškach

Nie každý z nás obľubuje výšky a len málokto si vie predstaviť prácu vo veľkých výškach. Sú však ľudia, ktorý také niečo berú ako samozrejmosť a zvládajú to každý jeden deň. Viete si to predstaviť? Pracovať vysoko nad zemou? Môže to byť zaujímavá práca, no zároveň je veľmi riskantná. Stačí malí kúsok nepozornosti a môže sa to skončiť veľmi zle. Kto takto pracuje? Sú to napríklad ľudia, ktorý majú na starosti umývanie okien vo výškach.

Continue reading

hrozno

Hrozno predĺži život a pomôže pri chudnutí

Hrozno predĺži život

Blíži sa leto a spolu s letom aj množstvo ovocia ktoré rastie v našich záhradách. V južnejších častiach Slovenska sa veľmi dobre darí hroznu. Bola by škoda ho nevyužiť pre svoje zdravie. Je to nielen veľmi chutné ovocie, ale aj veľmi prospešné. Čo teda vlastne užívaním hrozna môžete získať?

Continue reading

medvedí cesnak

Ide jar, hľadajte medvedí cesnak

Medvedí cesnak

Práve je ten čas kedy zo zeme po zimnej prestávke začína vyrastať medvedí cesnak a aj ostatné liečivé byliny. Ak sa medvedí cesnak ešte neskúsili, tak práve je na to vhodná doba ísť niekam do blízkosti lesov, pretože možnosť nazbierať si ho máte len počas dvoch mesiacov v roku (marec, apríl).

Continue reading

citron

Zázračný citrón: Toto ste o ňom nevedeli!

Zázračný citrón

O pozitívnych účinkoch citrónovej šťavy ste už určite čítali. Šťava z citróna je veľmi prospešná pre zdravie človeka avšak šťava nieje to jediné čo sa dá z citrónu prakticky využiť. Často sa zabúda na citrónovú kôru. Viem, poviete si že každá gazdinka občas použije citrónovú kôrku postrúhanú do koláčov. My pre vás máme recept na špeciálnu citrónovú tinktúru.

Continue reading

profizym

ProfiZym

ProfiZym - zlepší imunitný systém

V tomto článku si predstavíme výrobok ProfiZym. Tento výživový doplnok je určený pre ľudí so zvýšenou záťažou organizmu, ale aj pre tých ktorí potrebujú posilniť imunitný systém (časté ochorenia) a podporiť tvorbu kolagénu v chrupavkách.

Continue reading

wobenzym

WOBENZYM

Wobenzym

WOBENZYM obsahuje enzýmy, ktoré majú schopnosť ovplyvňovať imunitu,tlmiť zápaly a otoky. Urýchľujú liečbu zápalov. WOBENZYM znižuje viskozitu krvi čím zlepšuje krvný obeh v cievach. Zápaly, bolesti a otoky rýchlo odznievajú a hojenie je tak uľahčené.

Continue reading